0
0

ساعت-مچی-لومینور-پنرای

ساعت-مچی-لومینور-پنرای

ساعت-مچی-لومینور-پنرای

بسیاری از ساعت مچی ها حالت قابی به شکل دایره و گرد دارند و بسیاری هم به شکل چهار گوش میباشند . تصور کنید تلفیق دایره و چهار گوش روی دست چه سبک زیبا و متفاوتی را بوجود می‌آورد . اگر خواهان ساعت مچی خاص هستید که نظر خیلی‌ها را به خود جلب کند حتما با ما همراه باشید تا یک ساعت مچی خاص با برندی لوکس را به شما معرفی کنیم .
کمپانی پنرای شرکتی است که این ایده را پیاده سازی کرد که علاوه بر کاربرد ساعت مچی‌هایش توانسته باشد زیبایی را به مصرف کننده‌ی خود ارائه کند .
شرکت پنرای در سال 1860 توسط جیوانی پنرای در ایتالیا تاسیس شد . تولید انبوه خود را در سوئیس دارد .
ساعت مچی پنرای مدل op6762 یکی از مدل‌های این شرکت میباشد که با حالت قاب گرد چهار گوش خود جلوه‌ی زیبا و خاصی به نمایش گذاشته است .
در صفحه‌ی این ساعت مچی دو عقربه کوچک برای نمایش روزهای هفته و تاریخ وجود دارد که علاوه بر کاربرد آن صفحه‌ی ساعت را شلوغ‌تر و زیباتر کرده‌اند .
در بخش پایینی صفحه‌ی ساعت توربیلون ساعت مشاهده میگردد که در هنگام فعالیت ساعت مچی علاوه بر زیبایی اوج قدرت و صنعتی بودن یک ساعت مکانیکی را میتوان حس کرد .
موتور این ساعت مچی از نوع اتوماتیک بوده که علاوه بر لنگر پشت ساعت برای شارژ شدن میتوان از دسته کوک ساعت برای شارژ کردن نیز استفاده کرد .
بند این ساعت مچی panerai هم همانند بسیاری از مدل‌های این برند معتبر از جنس جیر میباشد که علاوه بر زیبایی استحکام زیادی دارد .
بر روی دسته‌ی تنظیم این ساعت همانند بسیاری از مدل‌های پنرای یک قطعه محافظ مشاهده میگردد که علاوه بر محافظت ساعت را خاص‌تر جلوه داده است

ساعت مچی لومینور پنرای

کیفیت ساخت بسیار بالا . HIGH COPY A
موتور اتوماتیک و کوکی بدون نیاز به باتری
بند جیر بسیار زیبا و مقاوم
شیشه معدنی ضد خش
دارای نشانگر روز های هفته ماه های سال و تاریخ
در صورت پرداخت آنلاین یک جعبه شیک هدیه بگیرید .

 برای مشاهده سایر تصاویر و جزئیات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

loading