0
0

ساعت-فرمول-1-هابلوت

ساعت-فرمول-1-هابلوت

ساعت-فرمول-1-هابلوت

فرمول 1 که به اختصار به نام F1 نگارش میشود و همچنین به مسابقه اتومبیل رانی جایزه بزرگ شهرت دارد .اولین مسابقه اتومبیل رانی فرمول یک در سال 1906 در فرانسه آغاز شد و امروزه به یکی از پرطرفدارترین رشته‌های ورزشی تبدیل شد .
کمپانی HUBLOT این بار دست به اقدام بزرگی زده تا بتواند اشخاصی که طرفدار این رشته ورزشی هستند را هم با طراحی ساعت مچی F1 راضی نگه دارد .
در نمونه high copy این ساعت مچی با مشاهده اجمالی به ساعت به یک ساعت کاملا اسپرت برمیخوریم که نماد رشته ورزشی فرمول یک یعنی F1 در صفحه‌ی آن نقش بسته است .
در صفحه‌ی این ساعت مچی هابلوت در کنار نماد F1 دو عقربه کوچک برای نشانگر کرنومتر و تاریخ هم مشاهده میگردد که صفحه‌ی ساعت را شلوغ و اسپرت کرده‌اند .
بند این ساعت مچی ترکیبی از رابر و چرم میباشد که با نخ قرمز رنگ که با اندکس ساعت هم رنگ شده ٬ به هم دوخته شده و علاوه بر کارایی زیبایی بینظیری را برای بند ساعت به وجود آورده است .
قاب ساعت برای اسپرت جلوه نشان دادن به اندازه‌ی 48 میلیمتر در آمده و رنگ مشکی مات آن در کنار بند مشکی و صفحه‌ی سفید که بر روی آن‌ها رنگ قرمز طراحی شده ٬ ترکیب رنگی بینظیری را خلق کرده است .
موتور محرک این ساعت مچی هم یک موتور قدرتمند میوتای ژاپنی است که عملکرد کاملا بی‌نقص و دقیق را ارائه میدهد .

ساعت فرمول 1 هابلوت

بهترین کیفیت موجود در بازار . HIGH COPY A
سه موتور فعال دارای کرنوگراف
شیشه کریستالی ضد خش
بند رابر چرمی بسیار زیبا و مقاوم
ضد آب در حد شستشو دست
موتور دقیق و بادوام ساخت ژاپن
قطر صفحه 48 میلیمتر
در صورت پرداخت آنلاین یک جعبه بسیار شیک هدیه بگیرید
دارای یکسال گارانتی تی تی بول

 برای مشاهده سایر تصاویر و جزئیات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

loading