0
0

ساعت-تگ-هویر

ساعت-تگ-هویر

ساعت-تگ-هویر

بدون شک بسیار از شماها با bmw دبلیو آشنایی دارید و بسیاری نیز علاقه بسیاری به این برند معروف دارند . bmw یک شرکت معروف در زمینه تولید خوردو میباشد که در سال 1917 تولیدات قطعات هواپیما را در آلمان آغاز کرد . این شرکت نزدیک به یک قرن قدمت دارد که طرفداران بسیاری برای خود جلب کرده است .
تولیدات خوردو در این شرکت طیف گسترده ای دارد و برای طرفداران نیز با شرکت های مد و پوشاک قراردادی نوشته شد تا پای خود را در زندگی روزمره طرفداران باز کند تا برندی ماندگار باشد .
از این رو با برندی مطرح در زمینه ساعت مچی به نام تگ هویر بسته شد تا ساعت مچی bmw را روی مچ طرفداران این برند برساند . دو برند مطرح یکی در زمینه ساعت مچی اسپرت و دیگری در زمینه تولید خودروهای اسپرت در کنار هم قرار گرفتند تا یک ساعت مچی بینظیر و فوق العاده را به نمایش بگذارند . قرار گرفتن برند TAG HEUER و BMW یک رویداد منحصر به فرد در زمینه مد و تکنولوژی میباشد .

ساعت مچی TAG HEUER BMW POWER

در نمونه HIGH COPY این ساعت مچی استفاده از رنگ قاب رزگلد در کنار صفحه مشکی رنگ ترکیب رنگی حرفه ای را به وجود آورده که نظر هر شخصی را جلب میکند . جنس قاب ساعت مچی که قطر آن 48 میلیمتر میباشد از استیل ضد زنگ بوده که نیز ضد حساسیت هم میباشد .
ساعت مچی تگ هویر

 برای مشاهده سایر تصاویر و جزئیات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

loading